Skład

Ania – śpiew

Miła i sympatyczna osóbka, przy której nie da się być smutnym. Obdarowana niezwykle ciepło i aksamitnie brzmiącym głosem, którym potrafi pobudzić zmysły niejednej osoby. Śpiewająca bardzo szeroki repertuar polski jak i zagraniczny. Na swoim koncie posiada wiele projektów muzycznych.

Mariusz – klawisze, śpiew, akordeon, saksofon, konferansjerka

Osoba, która na tej branży dosłownie „zjadła zęby”:) Wszechstronny repertuar, niebanalna barwa głosu, miliard pomysłów, które czasem pojawiają się dosłownie „w ostatniej chwili” i często potrafią bardzo pozytywnie nawet nas samych zaskoczyć:) Pochodzi z bardzo muzykalnej rodzinki, w której praktycznie każdy śpiewa lub na czymś gra:)

Łukasz – gitara elektryczna, śpiew, konferansjerka

Wszechstronny „szarpidrut” obdarzony wyjątkowym głosem. Od 9-tego roku życia z wiosłem w ręku buduje swój warsztat instrumentalisty. Według niego „gitara ma w sobie to coś: magię i charakter”. Swoją niebanalną konferansjerką wspaniale „spina” każde prowadzone przyjęcie w bardzo spójną całość i elegancko je upiększa, dodając przy tym odrobinę wyważonego (a jakże:) humoru:)

Robert– perkusja, wokal

Bardzo skromny, wesoły i sympatyczny człowiek. Niezwykle wszechstronny, utalentowany i doświadczony perkusista, który nie od dziś wie, że pałeczki służą nie tylko do jedzenia … 🙂 Uzdolniony w każdym gatunku muzycznym, co powoduje, że granie różnych styli nie sprawia Mu żadnego problemu… 🙂

Łukasz – gitara basowa, śpiew

Nasza ”głowa rodziny”:) Basista z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym, występujący na scenach polskich i europejskich, potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym. Prywatnie otwarty i serdeczny dla otaczających go osób.